Studio Moments – Kamerzysta i Fotograf Sandomierz

Dziś wracamy do gorącego sierpniowego weekendu kiedy mieliśmy przyjemność fotografować i filmować ślub dwójki cudownych ludzi, Edyty i Damiana. Tym wpisem pragniemy zaprezentować Wam ich piękne uroczystości ślubne oraz naszą pracę jako kamerzysta i fotograf Sandomierz. Poniej skrótu reportażu ślubnego prezentujemy również klip ślubny.

Przygotowania Edyty i Damiana

Przygotowania Edytki i Damiana miały klasycznie miejsce w ich domach rodzinnych. Rodzinną krzątaninę uzupełniały ubieranie Pani Młodej i Pana Młodego, fotografia i filmowanie licznych dodatków które Państwo Młodzi przygotowali oraz zdjęcia z najbliższą rodziną. Wspaniała pamiątka zaraz sprzed ceremonii ślubnej.

Ceremonia Ślubna w Kościele w Obrazowie. Studio Moments – Fotograf Sandomierz

Po błosławieństwie Młodej Pary przez ich rodziców i najbliższą rodzinę w domu Edytki udaliśmy się na zaślubiny do pobliskiego kościoła w Obrazowie położonego malowniczo wśród sandomierskich sadów w krainie nazywanej polską toskanią. Po wejściu do środka naszym oczom ukazały się cudne kwietne dekoracje oraz liczne dodatki. Jak to wszystko pięknie komponowało się z całością!

Przyjęcie weselne w nowoczesnym Dworze Dwikozy

Edytka opowiadała nam o dniu wesela, o atrakcjach jakie przygotowali dla swoich gości, wiedzieliśmy że będzie fajnie ale wesele przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Roześmianych gości zabawiał prawdziwy iluzjonista (swoją drogą bardzo polecamy takie pokazy), zabawę taneczną prowadził niesamowity zespół Pawła Gołeckiego a całość zorganizowana została w pięknym Dworze Dwikozy w okolicach malowniczego Sandomierza. W okolicach północy Edyta i Damian przygotowali dla swoich rodziców występ który wzbudził salwy śmiechu, owacje na stojąco. Wzruszeniom rodziców nie było końca.

Ślubna Sesja Plenerowa na Zamku w Baranowie Sandomierskim – Ślubna Fotografia Sandomierz

Ten pełen emocji i przepełniony miłością dzień dopełniła klimatyczna sesja o zachodzie słońca w Baranowie Sandomierskim. Takich ślubów i takich Par się nie zapomina i jest nam tym bardziej miło że jest to kolejny ślub w gronie przyjaciół Edyty i Damiana.

Studio Moments – fotograf Sandomierz, filmowanie wesel Sandomierz

Na podsumowanie wspaniałego ślubnego reportażu fotograficznego zapraszamy do obejrzenia klipu ślubnego Edyty i Damiana który mieliśmy dla nich przjemność oprócz głównego filmu ślubnego wykonać.