Pałac w Konarach – Elegancki ślub i wesele Asi i Kamila – Fotograf Ślubny Busko-Zdrój

Pałac w Konarach, niepowtarzalny klimat, przepiękny obiekt znajdujący się w samym sercu województwa świętokrzyskiego w bliskiej okolicy Buska Zdroju znanego z wielu uzdrowisk. Wesele Asi i Kamila było naprawdę wyjątkowe, dzień niezwykle słoneczny mimo iż w kalendarzu gościła już złota polska jesień. Przygotowania Pani Młodej odbyły się w rodzinnym domu Asi która celebrowała ten dzień wraz z mamą i swoimi szalonymi siostrami. Asia wybrała suknię ślubną z Atelier Viola Piekut i z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że była to jedna z najpiękniejszych kreacji ślubnych jakie przyszło nam fotografować i filmować jako Studio Moments – Fotograf Ślubny Kielce. Asia wyglądała wprost niesamowicie, olśniewająco i mega zjawiskowo! Przygotowania minęły nam błyskawicznie i w super atmosferze. Asia razem ze swoimi drużkami postanowiły napić się lampkę szampana w dość widowiskowy sposób – na tarasie domu, co mogliśmy ująć z naszego drona. Resztę dopełniła szybka sesja portretowa dziewczyn w ogrodzie domu rodzinnego Asi. Gdy na miejsce przyjechał Kamil postanowiliśmy wspólnie że wspaniałym pomysłem będzie uwiecznić chwilę w której Asia i Kamil widzą się w swoich kreacjach ślubnych po raz pierwszy. Najlepszym pomysłem w tym momencie wydał się first look! Wyszło cudownie! Po tej chwili wzruszeń mogliśmy udać się na ceremonię zaślubin do pobliskiego kościoła.

Zabawa weselna

Po większych i mniejszych stresach przyszedł czas na zabawę. Emocje po ceremonii sięgnęły zenitu zatem nadszedł czas na tańce, drinki i zabawę do samego rana. Po tradycyjnym powitaniu gości chlebem i solą młoda para została obdarowana gradem życzeń od swoich najbliższych. Już po obiedzie mogliśmy uczestniczyć w jednym z piękniejszych pierwszych tańców młodej pary. Budowa lokalu weselnego umożliwiła nam uwiecznienie tego momentu na filmie z kilku miejsc, w tym z górnego balkonu. Ujęcia z góry wyszły wprost cudnie!

Sesja Portretowa Młodej Pary w dniu ślubu

Podczas dnia ślubu i wesela zawsze staramy się znaleźć chwilę by wykonać kilka portretowych ujęć zakochanej młodej pary. Jedynie pogoda może nam stać na przeszkodzie! W tym dniu w powietrzu czuć ten jeden niepowtarzalny klimat, jedyne w soim rodzaju emocje które już po weselu nie będą do odtworzenia. Ważne jest by uchwycić tę chwilę właśnie wtedy. Po pierwszym tańcu porwaliśmy więc Asię i Kamila do ogrodu Pałacu w Konarach. Plener który udało się zrobić wyszedł genialnie! Taka sesja w dniu ślubu to doskonała pamiątka która będzie oglądać wiele wiele lat. Po sesji nadszedł czas na tańce i hulanki. Parkiet w pałacu wprost gęstniał od tańczących gości. Asia i Kamil również nie opuszczali parkietu. Przed północą wykonaliśmy już w środku obiektu romantyczną dodatkową sesję wieczorną w windzie a także w pokoju nowożeńców. Było momentami szalenie i również intymnie. Kochamy nasze Pary za to że są takie otwarte na nasze szaleństwa. Wiedzą czego chcą i wiedzą że mogą nam w 100 procentach zaufać!

Klip Ślubny Asi i Kamila: