Klimatyczny ślub Kornelii i Mateusza w Kieleckiej Katedrze

Dziś chcemy zaprezentować Wam jeden z tych wspaniałych, klimatycznych ślubów w jakich mieliśmy okazję brać udział jako ekipa fotograficzna i filmowa. A wszystko po to by uwiecznić krok po kroku, uśmiech po uśmiechu, gest po geście ten wyjątkowy dzień Kornelii i Mateusza. Dzień w którym siebie nawzajem obdarowali wielką miłością a nas ładunkiem pozytywnych emocji i wzruszeń.

Przygotowania Młodej Pary – Fotograf Ślubny Kielce

Przygotowania Pani Młodej w Grand Hotel w Kielcach

Kornelia wraz ze swoją przyjaciółką a jednocześnie świadkową przygotowywała się w apartamencie Grand Hotel w Kielcach. Panna Młoda zawsze wyobrażała sobie, że chce aby Mateusz zobaczył ją w suknii dopiero przed ślubem. Suknia przygotowana była na manekinie co dało bardzo elegancki wygląd i pozwoliło uchwycić i uwydatnić wszystkie jej walory i piękno. Jasne dodatki współgrały z suknią idealnie. Kornelia po skończonym makijażu mogła zacząć spokojnie się ubierać.

Przygotowania Pana Młodego

Mateusz tym czasem postanowił podejść do sprawy bardziej praktycznie i zorganizował swoje przygotowania we własnym „M”. Nie zabrakło szklaneczki Whisky, najlepszego przyjaciela i dobrych humorów. Było wesoło!

First Look Kornelii i Mateusza w Grand Hotel Kielce

Tak jak zaplanowali Państwo Młodzi, Mateusz zobaczył Kornelię w sukni ślubnej po raz pierwszy dopiero gdy przybył do ich ślubnego apartamentu w Grand Hotel w Kielcach. Nie tylko Pan Młody ujrzał swoją wybrankę w pięknym ślubnym stroju po raz pierwszy, taka niespodzianka czekała również na ich córeczkę oraz synka z którymi Mateusz przyjechał po Panią Młodą. Na twarzach całej ich czwórki widać było ogromne uśmiechy a emocje sięgnęły zenitu.

Ślub w Bazylice Katedralnej Wniebowzięcia NMP w Kielcach

Wesele Kornelii i Mateusza odbyło się w bardzo upalny lipcowy dzień. Para na miejsce ślubu wybrała Katedrę w Kielcach. Od początku wiedzieli, że jest to miejsce w którym chcą złożyć przysięgę małżeńską. Katedra jest imponująca, piękna i pełna historii. Kornelia przybyła do Katedry w swojej obcisłej koronkowej eleganckiej suknii w kolorze nude. Suknia robiła ogromne wrażenie. Od Pani Młodej nie można było wręcz oderwać wzroku. Para swój wielki dzień celebrowala z dwójką swoich uroczych pociech. Wszystkie ich wzruszenia i emocje mogliśmy obserwować i uwieczniać jako fotograf ślubny Kielce.

Wesele w Grand Hotel Kielce

Po pięknej uroczystości w Kieleckiej Katedrze udaliśmy się do Sali Hyperion w Grand Hotel w Kielcach. Sala umiejscowiona jest niezwykle ciekawie bo w podziemiach hotelu co daje niepowtarzalny klimat, bliskość z rodziną a wiszące girlandy i ciepłe światło tworzyło niesamowicie romantyczny styl. Wykorzystaliśmy wszystko na 200% Goście jak i Para Młoda bawili się wspaniale, był to jeden z najpiękniejszych ślubów na jakich byliśmy i pozostanie w naszej pamięci na długo.

Studio Moments – Film I Fotografia Ślubna Kielce

Jeśli jesteście zainteresowani znalezieniem najlepszego fotografa ślubnego na swoje wesele w Kielcach i okolicach zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wśród naszych usług znajdziecie wykonanie pełnego reportażu ślubnego ślubnego zarówno w zakresie fotografowania jak i filmowania. Tworzymy nowoczesne krótkie filmy ślubne oraz dłuższe bardziej klasyczne. Można zamówić taką długość jaka będzie Wam odpowiadać. Do tego otrzymacie w cenie teledysk ślubny – highlights który będzie skrótem całego filmu. Zdjęcia ślubne otrzymacie zarówno w galerii zabezpieczonej hasłem jak i na pendrive. Do tego pudełko pięknych odbitek papierowych. Możemy dla Was wykonać również album ślubny w formie nowoczesnych fotoksiąg w obłędnym aksamitnym obiciu z cudownego weluru z grawerem lub nadrukiem uv. Piszcie śmiało!