Studio Moments – Fotograf Ślubny Poznań

Fotograf Ślubny Poznań. Tym razem zapraszamy na reportaż w okolice Poznania. Przed Wami Anna i Maciej którzy postanowili zorganizować swoje wymarzone wesele w stylu Glamour. Jako że lubimy wyjazdowe imprezy nie mogliśmy odmówić sobie takiej okazji by pojawić się w wielkopolsce. Tym razem filmowaliśmy i fotografowaliśmy ślub pod Poznaniem.

Ubieranie Młodej Pary

Z Anią i Maćkiem poznaliśmy się na ich sesji narzeczeńskiej w Krakowie i od razu między ich a naszą wizją wesela „zaiskrzyło”. Wiedzieliśmy, że przekraczamy kilkaset kilometrów by wziąć udział w mega odjechanym ślubie i spędzić czas z naprawdę wspaniałymi ludźmi. Ślub i wesele Ania zaplanowała w najdrobniejszym szczególe. Cudownie przystrojony kościół pełen kwiatów i dekoracji wyknonanych z pieczołowitością i pomysłem wyglądał oszałamiająco. Dodatki od Dolce&Gabbana, Hugo Boss oraz przepiękna suknia ślubna  z Atelier Viola Piekut dopełniły całości.

Ostoja Chobienice. Studio Moments – Fotografia Ślubna Poznań

Ania zapraszając nas na swój ślub opowiadała o lokalu w którym odbędzie się wesele. Nie ukrywamy że nie mogliśmy się doczekać kiedy tam będziemy. Ostoja Chobienice to miejsce magiczne. Lokal usytuowany w niezwykle malowniczym miejscu oferuje doskonałe warunki do zorganizowania przyjęcia weselnego, stadnina koni, luksusowe spa, a także mnóstwo mniejsc w których można zorganizować sesję portretową lub zdjęcia z gośćmi w trakcie przyjęcia. Sala opływała w sufity z podwieszanymi kwiatami a szarość i biel stolików dodała niesamowitej elegancji całej aranżacji. Maciek zadbał o stylowe Ferrari od którego większość męskiej części imprezy nie mogła oderwać oczu!

Studio Moments to Kamerzysta na wesele oraz Fotograf Ślubny Poznań

Reportaż który Wam pokazujemy to jedynie mała część zdjęć jakie otrzymała od nas Młoda Para. Zapraszamy do oglądania!
Jako że częścią naszej pracy jest również filmowanie ślubów naszą prezentację zaczynamy od teledysku ślubnego który jest skrótem pełnego filmu jaki otrzymali od nas Państwo Młodzi.

Wybrane fotografie z reportażu fotograficznego Ani i Maćka prezentujemy poniżej.