Edyta & Piotr i ich jesienny ślub. Studio Moments – Fotograf Staszów

Ślub Edyty i Piotra odbył się w październiku 2018r. Na zewnątrz czuć było jesień, chłód i wilgoć. Edyta, przepiękna kobieta, ubrana była w cudowną seksowną suknię ślubną. Całe przygotowania ślubne Edyta i Piotr odbyli we własnym pięknie położonym domu. Suknia Edyty zrobiła na nas piorunujące wrażenie. First look również odbył się w ich wspólnym domu. Kiedy Edyta ukazała się Piotrowi wyglądała wręcz oszałamiająco. Piotr nie mógł oderwać od niej wzroku a nam wszystkim zaparło dech. Studio Moments jako kamerzysta ślubny i fotograf staszów rejestrowaliśmy ich emocje zarówno na filmie jak i na zdjęciach ślubnych.

Ceremonia ślubna w kościele w Połańcu

Po wzruszającym błogosławieństwie udaliśmy się w towarzystwie orszaku motocykli do kościoła Matki Boskiej Wspomożenia Wiernych w Połańcu. Młodzi byli ciągle uśmiechnięci, wpatrzeni w siebie a ich czułe gesty utwierdzały nas w przekonaniu że miłość unosi się w powietrzu a to co robimy ma dla nas ogromne znaczenie i sens. Po emocjonalnej ceremonii ślubnej na której Edyta i Piotr złożyli przysięgę małżeńską udaliśmy się do lokalu weselnego.

Wesele w przepięknym Pałacu w Konarach. Fotograf Staszów.

Przyjęcie weselne miało miejsce w Pałacu w Konarach. Piekne, charakterystyczne miejsce z ogromnym kryształowym żyrandolem zwisającym monumentalnie nad samym środkiem parkietu tanecznego. Zabawę prowadził świetny cover band Drims z którym wielokrotnie mieliśmy przyjemność pracować. W trakcie przyjęcia weselnego odbyła się ogromna biesiada którą poprowadzili członkowie Drims, nie było osoby która nie śpiewałaby razem z nimi najbardziej znanych ludowych standardów! Zwieńczeniem wieczoru były klasyczne oczepiny z rzutem welonem i muchą oraz zabawnymi konkursami z udziałem wszystkich chętnych. Zresztą co tam się działo musicie koniecznie zobaczyć sami. Zapraszamy Was na skrót reportażu Edyty i Piotra.