Kamerzysta Kielce

Wesele Marysi i Marcina było jedną z największych niespodzianek ubiegłego sezonu. Dworek w Masłowie to klimatyczny lokal położony u malowniczych podnóży Kielc. Studio Moments to oprócz emocjonalnej reportażowej fotografii ślubnej, kamerzysta Kielce. Uwielbiamy realizować ślubne zdjęcia i filmy w Kielcach i okolicach gdyż są to nasze rodzinne strony z którymi dzielimy wspaniałe wspomnienia. Zawsze więc cieszymy się gdy jedziemy do świętokrzyskiego.

Przygotowania Pani Młodej i Pana Młodego. Fotograf i Kamerzysta na wesele w Kielcach

Z Marią i Marcinem spotkaliśmy się dopiero w dniu ślubu i już od pierwszej chwili wiedzieliśmy że jesteśmy z właściwymi ludźmi we właściwym miejscu. Przyjęli nas bardzo serdecznie, jak swoją rodzinę. Totalnym zaskoczeniem były dla nas dwie przepiękne suknie ślubne, które dla Marysi własnoręcznie zaprojektowała i uszyła mama Marcina, właścicielka Pracowni Krawieckiej Antoinette w Kielcach. Chyba każda Panna Młoda marzy o seksownej, eleganckiej i obcisłej sukni by potem zamienić ją na doskonale nadającą się na zabawę weselną księżniczkę.

Ślub w malowniczo położonym kościele

Ceremonia odbyła się w Kościele Rzymskokatolickim pw. Przemienienia Pańskiego w Masłowie. Kościół zrobił na nas niemałe wrażenie, szczególnie swoim bajkowym położeniem w sielskiej scenerii gór świętokrzyskich. Po ceremonii udaliśmy się do wyjątkowego miejsca – Dworek w Masłowie.

Przyjęcie weselne w Dworku w Masłowie. Kamerzysta Kielce

Życzeniom i uściskom nie było końca, po pierwszym tańcu wesele rozkręciło się na maxa a parkiet wręcz płonął. Nie będziemy wdawać się w szczegóły jak ten dzień wyglądał, zobaczycie wszystko na zdjęciach i teledysku ślubnym. W nocy Dworek w Masłowie zaserwował Młodej Parze tort na zewnątrz co oddało przepiękny kllimat i efekt gorącej sierpniowej nocy. Do tego płonące ognisko – coś fantastycznego! Wesele Marysi i Marcina było jednym z najfaniejszych na jakim byliśmy. Zasługa miejsca jakim jest Dworek w Masłowie, pełnej luzu Pary Młodej, cudownej rodziny i wspaniałych gości. Zapraszamy do oglądania!

Na wstępie musimy pochwalić się pięknym klipem ślubnym który wykonaliśmy dla Marysi i Marcina.

Poniżej skrót reportażu fotgoraficznego Marysi i Marcina.