Studio Moments – Fotograf i Kamerzysta Sandomierz

Z Olą i Adamem znaliśmy się już długo przed ich weselem. Wiedzieliśmy od początku że przyjęcie weselne tej wyjątkowej Pary Młodej będzie znakomite i z takim też nastawieniem jako Studio Moments – Fotograf i Kamerzysta Sandomierz pospieszyliśmy pełnić naszą „posługę” filmowo – fotograficzną.

Sesja Narzeczeńska Oli i Adama

Jeszcze przed rozpoczęciem przygotowań do ślubu i wesela Ola i Adam zdecydowali się by wykonać z nami Fotograficzną Przedślubną Sesję Narzeczeńską. Odwiedziliśmy więc ich kilka ulubionych miejscówek, pobliskie lasy i Jezioro Tarnobrzeskie by zakończyć o zmierzchu na niewielkim półwyspie jeziorka odpalając symboliczny lampion. Razem dzieliliśmy te magiczne chwile.

Przygotowania Oli i Adama – Kamerzysta Sandomierz

Ola i Adam postanowili że ich przygotowania ślubne odbędą się w ich domach rodzinnych. Po ubieraniu Pana Młodego pojechaliśmy do Pani Młodej która przygotowała sobie na ślub liczne dodatki które były uzupełnieniem jej przecudnej suknii ślubnej. Adama przywitaliśmy na zewnątrz domu Oli gdzie by wykupić Olę i zabrać ją ze sobą do kościoła musiał odśpiewać jedną ze znanych piosenek. Na szczęście nie musiał robić tego sam bo pomogli mu jego goście weselni i „Aleksandra” zabrzmiała na kilkanaście głosów! Co to był za show! Mamy niesamowite szczęście do wspaniałych i ciekawych par! Olę i Adama połączyły dwie wielkie miłości, do gór i muzyki. Obydwoje śpiewają i komponują muzykę nie było więc dla nas zaskoczeniem że na ich przyjęciu znajdą się elementy nawiązujące właśnie do muzyki.

Błogosławieństwo Młodej Pary i Ceremonia Ślubna w Kościele

Tradycyjne błogosławieństwo Młodej Pary odbyło się w domu Oli. Po tych wyjątkowo intymnych rodzinnie momentach przyszedł czas na kilka zdjęć pozowanych z Olą i Adamem oraz ich rodzicami, świadkami i najbliższą rodziną oraz wyjazd do kościoła. Ceremonia ślubna miała miesce w wyjątkowo pięknie położonym kościele w Obrazowie, który otoczony sandomierskimi sadami wyglądał w obiektywie naszego drona wręcz monumentalnie i majestatycznie.
Mszę świętą oraz przysięgę małżeńską poprowadził zaprzyjaźniony z Olą i Adamem Ksiądz Grzegorz który podczas kazania zwracał się do Młodych po imieniu i stworzył swoim przemówieniem niepowtarzalną atmosferę. Całości dopełniał cudownie przystrojony kościół który w piękny gorący letni dzień pachniał świeżymi kwiatami.

Przyjęcie Weselne w Rezydencji Sandomierskiej | Studio Moments – Fotograf i Kamerzysta Sandomierz

Po ceremonii ślubnej udaliśmy się do położonej nieopodal Rezydencji Sandomierskiej skąpanej w słońcu i otoczonej jabłoniami wyróżniającej się z nich niczym ogromny biały Pałac Ślubny. Wewnątrz zastaliśmy pieczołowicie przygotowane przez Olę i Adama własnoręcznie wykonane dekoracje nawiązujące do ich największego z zainteresowań – muzyki. I tak na stołach weselnych oprócz zwykłych numerów dojrzeliśmy nazwy popularnych piosenek które były niejako alegorią do usadowionych przy nich zaproszonych gości jak np „Jesteś szalona” przy stoliku pełnym młodzieży. Wspaniały pomysł! Także tablica z wskazaniem miejsc przy samych stołach wykonana została na wzór płyt winylowych. Jesteśmy do tej pory pod ogromym podziwem pracy jaką Ola i Adam włożyli w stworzenie tak wyjątkowych dekoracji ślubnych. Muzyczny motyw przewodni uzupełniały cudne fuksje.

Sesja Portretowa o zachodzie słońca

Nie byli byśmy sobą gdybyśmy w dniu wesela nie wykorzystali złotego lipcowego zachodu słońca i nie zrobili w okolicach Rezydencji krótkiej sesji portretowej z Olą, Adamem i ich druhnami oraz drużbami dopełniającej reportaż z przyjęcia. Na przyjęciu weselnym Ola i Adam zrobili niespodziankę swoim rodzicom prezentując im w formie podziękowania piosenkę własnego autorstwa i wykonania. Wszystkich za serca złapał również ciepły występ Oli która wręcz wyśpiewała swoją miłość Adamowi. Także rodzice Państwa Młodych dali nam wszystkim niesamowity koncert prezentując najbardziej popularne utwory z repertuaru ich lokalnego zespołu ludowego którego są członkami. To było warto zobaczyć!

Poślubna Sesja Plenerowa Oli i Adama w Tatrach

Wiedzieliśmy wstępnie że marzeniem Oli i Adama jest plener ślubny w górach (które kochamy) lecz nie sądziliśmy że wylądujemy na szczycie łomnickiej przełęczy gdzie by zrobić dobrą fotografię trzeba stąpać po grani nad pionową przepaścią. Widoki były niesamowite a zdjęcia wyszły jeszcze lepsze! Uzupełnieniem pleneru był wypad nad Szczyrbskie Jezioro oraz nad rzekę Białkę.

Studio Moments – Twój Kamerzysta na wesele w Sandomierzu

Prezentujemy jedynie niewielki fragment z całości bardzo obszernego reportażu jaki udało nam się zrobić, znajdziecie tu sesję narzeczeńską, reportaż fotograficzny z dnia ślubu, sesję portretową oraz sesję plenerową w górach a także krótki klip ślubny będący skrótem ich filmu który mieliśmy przyjemność również realizować. Zapraszamy!

Historię Oli i Adama obejrzeć możecie również w zrealizowanym przez nas teledysku ślubnym. Pełnym filmem podzielić się z Wami niestety nie możemy ale uwierzcie na słowo że działo się mega dużo.