Mamy niesamowite szczęście do wspaniałych i ciekawych par! Olę i Adama połączyły dwie wielkie miłości, do gór i muzyki. Obydwoje śpiewają i komponują muzykę, nie było więc dla nas zaskoczeniem gdy na przyjęciu weselnym zrobili niespodziankę swoim rodzicom prezentując im w formie podziękowania piosenkę własnego autorstwa i wykonania. Wszystkich za serca złapał również ciepły występ Oli która wręcz wyśpiewała swoją miłość Adamowi.Wiedzieliśmy wstępnie że marzeniem Oli i Adama jest plener ślubny w górach (które kochamy) lecz nie sądziliśmy że wylądujemy na szczycie łomnickiej przełęczy gdzie by zrobić dobrą fotografię trzeba stąpać po grani nad pionową przepaścią. Widoki były niesamowite a zdjęcia wyszły jeszcze lepsze! Uzupełnieniem pleneru był wypad nad Szczyrbskie Jezioro oraz nad Białkę.

Na weselu w pięknej Rezydencji Sandomierskiej królował motyw przewodni w kolorze fuksji uzupełniony decorem o muzycznym charakterze. Nie byli byśmy sobą gdybyśmy w dniu wesela nie wykorzystali złotego lipcowego zachodu słońca i nie zrobili w okolicach Rezydencji krótkiej sesji portretowej z Olą, Adamem i ich druhnami oraz drużbami dopełniającej reportaż z przyjęcia.

Prezentujemy jedynie niewielki fragment z całości bardzo obszernego reportażu jaki udało nam się zrobić, znajdziecie tu sesję narzeczeńską, reportaż fotograficzny z dnia ślubu, sesję portretową oraz sesję plenerową w górach a także krótki klip ślubny będący skrótem ich filmu który mieliśmy przyjemność również realizować. Zapraszamy!

Historię Oli i Adama obejrzeć możecie również w zrealizowanym przez nas teledysku ślubnym. Pełnym filmem podzielić się z Wami niestety nie możemy ale uwierzcie na słowo że działo się mega dużo.