Przygotowania Oli i Szymona w Oranżeria Komorów.

Oranżeria Przyjęcia to jedna z najpiękniejszych sal weselnych na Podkarpaciu. Położona nieopodal Rzeszowa a jednak daleko od wielkomiejskiego zgiełku, klimatyczna z przepięknym ogrodem z którego możemy podziwiać zachód słońca.

Na swój wielki dzień Ola i Szymek wybrali Oranżerię a my nie ukrywaliśmy że praca w tym miejscu to nie lada gratka dla fotografa ślubnego i filmowca. Sala wyglądała obłędnie, delikatnie i pastelowo. Duże przestronne okna nadały całości niepowtarzalnego charakteru, elegancji i nowoczesności.

Swoje przygotowania ślubne Aleksandra i Szymon również postanowili zorganizować w Oranżerii. Ta jasna i przestronna sala przystosowana jest by ubierali się tam Państwo Młodzi. Polecamy tą opcję wszystkim parom młodym jeśli tylko organizujecie tam swój ślub i macie taką możliwość. Dodatkowym atutem jest to że jesteśmy w jednym miejscu, mamy więcej czasu ponieważ nie tracimy go na dojazdy a piękne wnętrza i spokój sprzyjają wyjątkowym kadrom.

First Look Aleksandry i Szymona.

Szymon pierwszy raz zobaczył Olę w ogrodzie Oranżerii. Zachwytom nie było końca. Następnie zakochani udali się zobaczyć wspólnie jak wygląda w pełni udekorowana sala. Taki first look sali weselnej również daje ogrom radości i emocji które mamy przyjemność dla Was uwieczniać.

Ślub Oli i Szymona.

Ceremonia ślubna Oli i Szymona odbyła się w Parafii Św. Huberta w Kolbuszowej. Ślub był pełen luzu ale nie zabrakło też wzruszających momentów, łez i miłosnych gestów. Po wspaniałym wyjściu z kościoła zrobiliśmy wszystkim zdjęcie grupowe żeby uwiecznić zebranych gości i rodzinę. Jest to świetne rozwiązanie jeśli chcecie mieć wszystkich na jednym zdjęciu, szczególnie gdy część z zaproszonych na ceremonię nie będzie mogła brać udziału w dalszej części wesela. Gdy nie ma miejsca na standardowe zdjęcie grupowe wykonywane „z ziemi”, robimy szybkie foto z powietrza przy użyciu naszego niezawodnego drona DJI Mavic Pro 2 co pozwala na uzyskanie super perspektywy. Zdjęcie grupowe zawsze kończymy brawami i siarczystym buziakiem Młodej Pary. Sto lat!

Pierwszy taniec Oli i Szymka w Oranżeria Komorów.

Kiedy wróciliśmy z ceremonii zaślubin Ola i Szymon zatańczyli dla gości swój pierwszy taniec. Ola przebrała się w krótką sukienkę z frędzlami bo oczywiście taniec był szalony jak nasza Para.

Sesja Portretowa Młodej Pary w ogrodzie Oranżeria Komorów.

Popołudniem udaliśmy się do ogrodu by zrobić sesję portretową a także kilka zdjeć przy prosecco vanie który towarzyszył nam w tym dniu i orzeźwiał gości pysznymi trunkami.

Kiedy zrobiło się już ciemno zabawa rozkręciła się do czerwoności. Dosłownie wszyscy szaleli na parkiecie aż żal było kończyć naszą pracę.

Sesja Poślubna w Opuszczonych Szklarniach.

Ola i Szymek zdecydowali się wykonać dodatkową sesję ślubną na terenie opuszczonych szklarni które nadały całości charakteru o którym marzyła Ola. Niesamowite światło i klimat szklarni sprawiają że takie zdjęcia stały się wyjątkową pamiątką a my uwielbiamy spełniać życzenia naszych Par Młodych. Na sesje zawsze zabierajcie dobry humor i duuużo miłości a efekt będzie wprost gwarantowany!

Teledysk Ślubny Oli i Szymona – Wesele w Oranżeria Komorów

A co się działo na weselu Oli i Szymka w Oranżeria Przyjęcia Komorów możecie zobaczyć sami oglądając teledysk ślubny który specjalnie dla nich zrobiliśmy z całego dnia. Filmy ślubne i teledyski znajdziecie w naszej ofercie.