Fotograf Tarnobrzeg – Studio Moments – Film i Fotografia Ślubna.

Z Julią i Krzysztofem poznaliśmy się tydzień przed ślubem chociaż do końca nie wiedzieliśmy ze względu na zmieniającą się sytuację epidemiczną w kraju czy ceremonia ślubna odbędzie się. Wypiliśmy kawę, poznaliśmy się bliżej a Julka i Krzysiek opowiedzieli nam o wszystkich perypetiach związanych z organizacją ich ślubu. Jako duet kamerzysta i fotograf tarnobrzeg byliśmy zachwyceni ich wizją zaplanowanego wesela i postanowiliśmy podjąć się zadania.

Przygotowania ślubne i ceremonia. Fotografowanie Tarnobrzeg.

Dzień ślubu zapowiadał się fantastycznie, było bezchmurnie i słonecznie a jak się później okazało wrześniowa noc była równie upalna. Julka zadbała o cudne dodatki takie jak buty Michael Kors i suknia ślubna w stylu boho glamour. Po pięknych przygotowaniach udaliśmy się do uroczego malego kościółka w Tarnobrzegu – Sielcu gdzie młodzi przysięgli sobie dozgonną miłość.

Przyjęcie weselne w Dworku Belweder w Chmielowie.

Na przyjęcie weselne pojechaliśmy do równie klimatycznego Dworku Belweder w Chmielowie. Po toastach i pierwszym tańcu wybraliśmy się z Julką i Krzyśkiem na sesję portretową ze starym i odjazdowym Cadillaciem w tle. To jedno z wesel które będziemy pamiętać już zawsze! Wokół Julii i Krzystofa było tylko a może aż 50 osób z grona ich najbliższej rodziny i przyjaciół. Od samego początku i my czuliśmy się wśród nich jak rodzina. Szkoda że po oczepinach musieliśmy skończyć naszą pracę bo wszyscy bawili się wyśmienicie do białego rana!

Sesja plenerowa nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Dlaczego warto wybrać Studio Moments – Filmowanie i Fotografia Tarnobrzeg.

Plener śluby zrealizowaliśmy nad malowniczym Jeziorem Tarnobrzeskim pływając po nim jachtem z tarnobrzeskiej kei. Nasze rodzinne tarnobrzeskie strony okazały się wyglądać w naszych obiektywach niczym włoskie Capri. Wszyscy doszliśmy do wniosku że piękno otacza nas na co dzień z każdej strony, trzeba tylko zatrzymać się na chwilę by je dojrzeć. Wspomnienia znad jeziora tarnobrzeskiego i Julka i Krzyskiek zabrali ze sobą do Wielkiej Brytanii gdzie mieszkają. Zapraszamy do oglądania tak jak zapraszamy wszystkich nad nasze kochane Jezioro Tarnobrzeskie! Studio Moments – filmowanie ślubów i fotograf Tarnobrzeg.