Kamerzysta Ostrowiec

Studio Moments to nie tylko fotografia ślubna ale również filmowanie ślubów. Swoją ofertą docieramy do Par Młodych w całej Polsce. Nie inaczej jest w przypadku województwa świętokrzyskiego gdzie jako Studio Moments – kamerzysta Ostrowiec możemy zaoferować Wam swoje usługi.

Ana & Konrad – Kamerzysta Ostrowiec

Jak może wyglądać idealne przyjęcie ślubne? Jeśli chcecie wiedzieć koniecznie obejrzyjcie nasz wpis! Takich pozytywnych ludzi jak Aga i Konrad życzymy każdemu na swej drodze. Były emocje, były cudowne dekoracje, mieliśmy ogromną przyjemność współpracować z wspaniałą agencją wedding planerską a wisienką na torcie był zespół Master Team z Ostrowca Świętokrzyskiego! Tak! Ten sam Master Team – Chłopak z Ostrowca!

Ślub w plenerze

Ślub Agnieszki i Konrada organizowany był przez Agencję Wedding Plannerską SPOSIAMO z Rzeszowa. Był to przepięknie przygotowany ślub plenerowy i przyjęcie weselne na którym gości bawił zespół Master Team. Chłopaki z Ostrowca dają radę!!! Dziewczyny ze Sposiamo sprawiły że dzień ślubu Agnieszki i Konrada był spełnieniem marzeń, wszystko było dopracowane i zapięte na ostatni guzik, bardzo się cieszymy że było nam dane po raz kolejny z nimi współpracować 🙂

Huczne wesele i sesja z żółtą Corvette

W trakcie wesela nie byli byśmy sobą gdybyśmy nie dorzucili swoich przysłowiowych pięciu groszy i zaproponowaliśmy młodej parze szybką sesję portretową, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Wisienką na torcie okazała się żółta Corvette. Aga i Konrad czuli się podczas sesji portretowej jak przysłowiowa „ryba w wodzie” no i my mogliśmy się wykazać naszą słynną już kreatywnością. Oj! Żałujcie że Was tam z nami nie było! No cóż, zawsze powtarzamy że mamy szczęście do pięknych par i wystrzałowych samochodów!

Pokaz sztucznych ogni i tort ślubny podany na zewnątrz

Wesele uświetnił zapierający dech w piersiach pokaz sztucznych ogni i tort zaserwowany przez lokal pod gołym niebem na dziedzińcu Hotelu Magnat w Jacentowie w blasku zimnych ogni. Takie przyjęcia weselne kochamy i jesteśmy mega szczęśliwi że możemy dzielić z Wami ten najpiękniejszy dzień Waszeg życia. Zapraszamy do oglądania wyjątkowego reportażu w postaci skrótu (klipu ślubnego) z wesela Agi i Konrada oraz zdjęć (reportażu fotograficznego). Jest miazga!