Ola i Michał – Stylowy ślub i wesele w Mielcu – Fotograf Mielec

Olę i Michała znaliśmy zanim zdecydowali się by to nam powierzyć wykonanie ich reportażu fotograficznego i filmu ślubnego. Jako Studio Moments – Fotograf Mielec, mieliśmy okazję pracować na ślubie siostry Michała kilka lat wstecz. Bardzo nam miło gdy rodzina naszych Par Młodych również w przyszłości decyduje się nas wynająć na ich ślub. To oznacza dla nas wyjątkowe zaufanie i jest najlepszą rekomendacją zadowolenia Pary Młodej. No i my czujemy się na takich ślubach „jak w domu” 🙂

Przygotowania młodej Pary – Ola i Michał

Państwo Młodzi przygotowywali się do ślubu osobno, w domach swoich rodziców. Całość przygotowań miała miejsce w Połańcu, w ich mieście rodzinnym. Ola przytowała swoje wybrane dodatki które mogliśmy ująć na fotografiach i filmie ślubnym. Na koniec fotografowaliśmy zakładanie suknii ślubnej oraz wykonaliśmy kilka zdjęć z rodziną i najbliższymi. Michałaowi pomagał w ubieraniu jego świadek, po kilkunastu minutach przygotowań zostaliśmu poproszeni o krótką sesję w ogrodzie domu Michała. Te kilka zdjęć z najbliższymi zawsze rozluźnia atmosferę i pozwala poczuć się lepiej przed naszymi obiektywami.

Ceremonia Ślubna – Studio Moments – Fotograf Mielec

Ślub Oli i Michała odbył się w Parafii pw św. Marcina w Połańcu. Klasyczny neoromański kościół zbudowany w dziewiętnastym wieku z cegły i piaskowca świetnie oddał charakter ceremonii. Dodać należy iż Michał zobaczyl Olę w jej przecudnej sukni ślubnej po raz pierwszy właśnie w kościel, pod ołtarzem. Państwo Młodzi nie chcieli bowiem organizować błogosławieństwa lecz woleli się spotkać tuż przed mszą. Naszym zdaniem było mega romantycznie! Ola i Michał po skończonej mszy odjechali w kierunku sali weselnej najprawdziwszą zabytkową warszawą, którą możecie zobaczyć poniżej na naszych zdjęciach z ich reportażu ślubnego. Oba zachwycające bukiety ślubne wykonały dziewczyny z mieleckiej Bukietomanii. Jesteśmy pod wrażeniem!

Przyjęcie weselne w Karczmie Polskiej w Mielcu.

Po ślubie udaliśmy się na przyjęcie weselne do restauracji Karczma Polska w Mielcu. Pięknie udekorowana sala ślubna dopełniała cudownie odtańczony pierwszy taniec Młodej Pary po którym mogliśmy udać się na krótką sesję plenrową do poblsikiego zagajnika i wykorzystać jako tło las oraz zabytkową Warszawę. Wracając do lokalu zrobiliśmy kilka zdjęć pozowanych z gośćmi weselnymi i rodziną by zakończyć zdjęciem Oli i Michała na schodach Karczmy na tle roztańczonej sali weselnej. Hulankom nie było końca do białego rana lecz my zaraz po oczepinach zakończyliśmy swój reportaż by dać odetchnąć wszystkim obecnym na weselu tak by mogli się już bawić bez fotografa i kamerzysty…

Plenerowa Sesja Ślubna – Skansen w Kolbuszowej

Na plener ślubny wybraliśmy skansen w Kolbuszowej. Nic nie odda tak wspaniale elementów natury połączonych z klasyką drewna i wody jak plener w Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej. Nadal jesteśmy pod wrażeniem bukietu Oli z pleneru ślubnego w którym były całe makówki! Stylizacja idelanie pasująca do romantycznej rustykalnej sesji wykonanej w Skansenie. Miejsce do którego pragniemy wracać.

Olę i Michała możecie również obejrzeć na ich klipie ślubnym naszego autorstwa.