Kasię i Filipa poznaliśmy podczas rezerwacji ich terminu ślubnego. Dużo rozmawialiśmy o ich idealnym dniu ślubu. Powiedzieli nam że to własnie nas wymarzyli sobie do wykonania zdjęć i filmu ślubnego, tym bardziej byliśmy podekscytowani i z motylkami w brzuchu jako fotograf Ożarów zabraliśmy się do pracy.

Przygotowania Kasi i Filipa. Fotograf Ożarów.

Kasia przygotowywała się do ślubu w domu swoich rodziców. Piękną suknię slubną od Agnieszka Światły uzupełniały liczne dodatki Boss , Armani. Filip ubierał się w Bałtowskim Zapiecku, chłopaki po zakończeniu ubierania napili się dla rozluźnienia po kieliszku Prosecco. Przy okazji pobytu w restauracji mogliśmy  zajrzeć na krótką chwilę na salę weselną gdzie instalowanie dekoracji dobiegało końca. O decor ślubny i florystykę sali zadbali wyśmienici SisWeddings

Ceremonia Ślubna w Kościele na wzgórzu.

Ceremonia ślubna odbyła się w malowniczo położonym kościele na wzgórzu w samym centrum Ożarowa. Gdy weszliśmy do środka oniemieliśmy z zachwytu. SisWeddings przygotowali dekoracje z chodnikiem z trawy oraz najprawdziwszymi drzewkami pod samym ołtarzem. Bosko! Po przysiędze i modlitwie wyszliśmy na zewnątrz na życzenia ślubne a dzięki umiejscowieniu kościoła na górze miasta mieliśmy piękny widok na jego panoramę.

Wesele w krainie dinozaurów – Bałtowski Zapiecek.

Przyjęcie weselne odbyło się w klimatycznym Bałtowskim Zapiecku u podnóży stoku, w krainie dinozaurów. Wszystko w otoczeniu stadniny koni i wszechobecnej natury.  Podczas wieczornej sesji portretowej konie zdawały się być najbardziej zaciekawione bukietem Kasi na który … chyba miały ochotę! Zabawa trwała do białego rana!

Ślubny Plener w winnicy – Fotograf Ożarów.

Z plenerem poślubnym również poszliśmy na całość i po słonecznym Sandomierzu wylądowaliśmy w winnicach gdzie przy lampce lokalnego pysznego różowego wina można poczuć się jak w filmie Audrey Wells „Pod słońcem Toskanii”. Oglądajcie!

Kasię i Filipa możecie również obejrzeć na ich klipie ślubnym naszego autorstwa.