Fotograf Ślubny Ostrowiec.

Na ślub Patricii i Martina czekaliśmy prawie dwa lata. Nie wiedzieliśmy czy wesele przez szalejącego koronawirusa się odbędzie na szczęście młodzi postanowili że wbrew wszystkiemu uroczystości się odbędą. Ponieważ pracujemy w całej Polsce postanowiliśmy podjać się zadania jako Studio Moments fotograf Ostrowiec. Z Martinem i Patricią poznaliśmy się w dniu ich ślubu i jak się okazało to z całą pewnością najmilsza Para na świecie 🙂 Martin, kapitan drużyny Eintracht Brunszwik i reprezentant Polski U21 w piłce nożnej zdecydował że jego ślub odbędzie się zgodnie z polską tradycją w miejscu zamieszkania jego rodziców.

Do ślubu czerwonym mustangiem.

Patricia mimo iż nie mówi w naszym ojczystym języku zbyt wiele to jednak rozumiała wszystko praktycznie bez słów. W lot wiedzieliśmy że nadajemy na tych samych falach. Tato Martina, Andrzej Kobylański – Medalista z Olimpiady w Barcelonie 1992r i legenda piłkarska Ostrowca Świętokrzyskiego użyczył młodym swoją dumę. Pięknego czerwonego Forda Mustanga z lat 1966-1967 którym Pati i Martin pojechali do ślubu. Nasz zachwyt jest nieustanny do tej pory! W trakcie składania przysięgi ślubnej Patricia zaskoczyła nas wszystkich i swoją część wypowiedziała po Polsku!

Wesele w Bałtowskim Zapiecku. Fotografia Ostrowiec.

Po przepięknej i wzruszającej ceremonii udaliśmy się do Bałtowskiego Zapiecka, genialnej restauracji gdzie jak tylko się pojawimy trafiamy na nasze najlepsze ślubne realizacje. Bałtowski Zapiecek wyglądał oszałamiająco pięknie udekorowany przez utalentowanych SiSWeddings. Oczywiście nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie zrobili szybkiej sesji plenerowej z czerwonym Mustangiem i druhnami Patricii. Wyszło genialnie! Po pierwszym tańcu wesele tak się rozkręciło że długo nie schodziliśmy z parkietu. Zabawę prowadził jedyny i niepowtarzalny Zespół Muzyczny ALTESS. Nie obyło się także bez wzruszeń i tradycyjnej polskiej biesiady weselnej. Kochamy realizować wielokulturowe wesela gdzie tradycje wielu narodowości przenikają się nawzajem.

Fotografowanie Ślubów w Ostrowcu. Ślub Martina Kobylańskiego wydarzeniem w regionie!

Ponieważ otrzymujemy wiele zapytań dot. sukni ślubnej Patricii z tego co udało się nam ustalić pochodzi od projektanta sukien Ida Torez. O ślubie Patricii i Martina i naszej realizacji w lokalnych mediach Echo Dnia (link). Studio Moments – najlepszy fotograf Ostrowiec Świętokrzyski.

Kamerzysta na ślub i Fotograf Ostrowiec.

Zapraszamy również do obejrzenia teledysku ślubnego Patricii i Martina naszej realizacji: