Filmowanie ślubów i fotograf Stalowa Wola

Justyna i Krzysztof sakramentalne Tak powiedzili sobie podczas ich wymarzonego ślubu który zorganizowali w plenerze w piękny słoneczny majowy dzień. Całość odbyła się na terenie Dworu Olimp w Stalowej Woli. Gdy przybyliśmy na miejsce jeszcze przed ceremonią zastaliśmy pięknie udekorowane tereny zielone wokól Dworu Olimp, przygotowane do plenerowej ceremonii która miała wkrótce się odbyć. W powietrzu czuć było zapach świeżych kwiatów a delikatne tło muzyczne nadawało wszystkiemu niepowtarzalny charakter. Od razu przystąpiliśmy do fotografowania decoru ślubnego by uwiecznić na zdjęciach jego piękno. Dlatego Studio Moments to dobrze wybrany fotograf Stalowa Wola.

Przygotowania ślubne. Fotografia Stalowa Wola

Lubimy spędzać z Wami wszystkie te chwile przed ceremonią gdy przymierzacie swoje wybrane i przygotowane wcześniej kreacje ślubne a my możemy być niewidocznym okiem obserwatora i łapać wszystkie te ulotne momenty z Waszym udziałem ale też gesty i emocje Waszych bliskich i rodziny. Tak też bylo u Justyny i Krzyśka. Młodzi zajęci dopinaniem swych strojów na ostatni guzik na spokojnie przygotowywali się do tej chwili która zbliżała się godzina po godzinie. Powietrze elektryzowało to przedślubne oczekiwanie!

Ceremonia ślubna i wesele w Dworze Olimp

Po krótkiej i pełnej emocji uroczystości Para Młoda wraz z gośćmi udali się na przyjęcie weselne. Tuż przed zachodem słońca udało nam się wykonać z Młodą Parą krótką sesję portretową w okolicach lokalu ślubnego oraz zdjęcie grupowe i fotografie pozowane z gośćmi weselnymi. Dużym powodzeniem cieszyła się oblegana z każdej strony foto budka, każdy mógł rozładować swoje emocje i z uśmiechem na twarzy zrobić kilka zabawnych fotek!  Na parkiecie gorącej zabawie nie było końca do białego rana! Było pięknie i romantycznie. Uwielbiamy takie cudowne przyjęcia!

Ślubna Sesja Plenerowa w innym dniu. Studio Moments – Kamerzysta i Fotograf Stalowa Wola.

Na plener ślubny umówiliśmy się z Justyną i Krzyśkiem na łonie natury. Młodzi zapragnęli plener w stylu rustykalnym więc nie było na co czekać – jedziemy do lasu! Wspaniałe brązowe strzeliste pnie drzew i zielone poszycie z mchu świetnie kontrastowały z suknią Pani Młodej więc wykonaliśmy sesję plenerową w gęstym drzewostanie, na gałęziach i pniach by skończyć o zachodzie słońca nad pobliskimi jeziorkami. Było bardzo romantycznie. Koniecznie musicie wszystko sami obejrzeć. Zapraszamy!