Filmowiec i Fotograf Ślubny Radom.

Przedstawiamy Wam skrót reportażu ślubnego Eweliny i Kamila. Jako że Lipsko pod Radomiem jest od nas niedaleko byliśmy bardzo uradowani że to nas wybrali by zarejestrować ich uroczystości ślubne. Jako Studio Moments pracujemy wszędzie tam gdzie nas zaprosicie i tak też się stało w tym wypadku. Nasza fotografia ślubna Radom to Wasze piękne i emocjonalne historie ślubne.

Ubieranie Pani Młodej i Pana Młodego.

Ewelina, kobieta – rakieta! Klasa, styl, blask, glamour, jedna z najpiękniejszych sukni ślubnych jakie widzieliśmy! Mieniła się chyba na tysiąc sposobów a błysk od Eweliny bił na kilometr! Kamil – niezwykle elegancki oraz emocjonalny. We fraku wyglądał niesamowicie. W jego przygotowaniach dzielnie, pomimo ogromnego upału uczestniczyła Dorotka, buldog francuski Ewelinki i Kamila. Do tej pory jesteśmy w niej zakochani po uszy! 🙂 Gdy Kamil przyjechał do Eweliny wszyscy płakaliśmy a gdy Kamila i Ewelinę błogosławiła ich babcia wtedy emocje sięgnęły zenitu.

Piękny sierpniowy ślub. Studio Moments – fotograf ślubny Radom.

Z ogromym poruszeniem udaliśmy się na ceremonię do kościoła. I tam emocje nas nie opuszczały a Para Młoda nie mogła oderwać od siebie wzroku. Kościół w blasku świec wyglądał nie z tego świata! Gdy przyjechaliśmy na salę weselną wystrój przygotowany przez SISWeddings zrobił na nas ogromne wrażenie. Stół prezydialny młodej pary wyglądał przepięknie, ozdobiony wielkim, ogromym, kwiatowym półkolem. Sierpniowe popołudnie spędziliśmy miło z młodą parą i jak zawsze wykonaliśmy dla nich przepiękną sesję portretową i zdjęcia rodzinne.

Dodatkowe atrakcje dla gości weselnych.

Oprócz tego że dużo pracujemy z naszymi Parami Młodym na samym przyjęciu weselnym uwielbiamy być niewidocznym okiem obserwatora i rejestrować Waszych gości weselnych spędzających czas na świeżym powietrzu a letnie wesela są do tego doskonałą okazją. Szczególnie gdy tak jak u Ewelli i Kamila bar oraz lodziarnia były ustawione na zewnątrz.

Plener ślubny w Pałacu w Kurozwękach.

Na sesję plenerową po ślubie pojechaliśmy do Pałacu w Kurozwękach. Miejsce idealne na sesję w stylu glamour a Ewelina w swej nieziemskiej sukni ślubnej we wnętrzach pałacu wyglądała jak w reklamie luksusowych perfum. Kochamy takie realizacje i uwielbiamy gdy dobrze czujecie się w naszym towarzystwie, dzięki czemu na naszych fotografiach i filmie wyglądacie olśniewająco!